top of page

1968 'den beri...

DSC01090
Yeni Resim32_edited
Resim 001_edited
20170323_095351_edited
tr3
Yeni Resim26
Hakkımızda

    Hakkımızda    

ORAY MAKİNA SANAYİ İNŞAAT ve MÜHENDİSLİK TİC.LTD.ŞTİ. 1968 yılında kurulan ORMAK TİC. ve SAN. Firmasının devamı niteliğinde 1997 yılında kurulmuş olup faliyetlerini 2007 Yılı nisan ayına kadar İstanbul / Tuzla'da sürdürmüştür. Bu tarihten sonra Gebze-Şekerpınar'a bağlı Balçık Köyünde yeni kurulan, 1250m2 kapalı alana sahip fabrikasında hizmet vermeye devam etmektedir.

            Sektördeki genel faaliyet alanımız, çimento, kağıt, kauçuk, çelik, bakır ve aluminyum,kurutma sektörlerine yönelik imalat ve üretimler olmakla beraber, Faaliyet alanımız içinde Cam,Kompozit Malzeme ve Kauçuk  üretim sektörüne yönelik Otoklav Fırınları imalatı ve diğer mühendislik hizmetleri esaslı bir yer tutmaktadır.
          Makina parkımızda bulunan ağır kapasiteli talaşlı imalat tezgahlarımız, sektördeki deneyemimiz ve 4 mühendis, 25 kişiden oluşan tecrübeli kadromuz ile müşterilerimizin her türlü taleplerine herzaman hazır olarak hizmet vermekteyizdir.

           

3 boyutlu Proje Hizmeti
 

Müşterilerimiz düşüncelerini tasarımlarını ,tesis yerleşim planlarını ve inşaat planlarını onlarla birlikte çalışarak mühendis bakış açımız ve lisanslı bilgisayar yazılımlarımız ile 3 boyutlu olarak somut hale getirmekteyiz.Bu şekilde hem imalat sürecinde zaman kazanıp aynı zamanda hataları en aza indirmekteyiz.

Uzaktan Erişim Hizmeti
 

İmalatını yapmış olduğumuz makinalarımıza ve tesislerimizin kontrol merkezlerine uzaktan erişim sağlamaktayız.Bu şekilde sistemlerimizi sürekli kontrol altında tutabilmekte ve herhangi bir arıza durumunda anlık olarak sisteme erişebilmekteyiz.

Ar-Ge ve Mühendislik Hizmeti

 

Araştırma ve Geliştirme projelerinize imalat sektöründe birlikte çalışmış olduğumuz firmalar ile birlikte imkanlarımız doğrultusunda sizlere mühendislik hizmeti verebiliriz.

Hizmetlerimiz

to Work

Fabrikamız

bottom of page